Serwisy i aplikacje WEB

Przygotowujemy funkcjonalne i nowoczesne serwisy i aplikacje internetowe. Specjalizujemy się zarówno w tworzeniu niewielkich stron produktowych, jak i zaawansowanych systemów wspomagających zarządzanie firmą.

Opracowujemy koncepcję i wdrażamy kompleksowo funkcjonalne oraz nowoczesne strony Internetowe oraz aplikacje. Mamy doświadczenie w tworzeniu rozwiązań dla dużych i małych firm. Niejednokrotnie przygotowywaliśmy oraz wdrażaliśmy zaawansowane systemy wspomagające zarządzanie firmą i jej produktami. A do tematu UX’a podchodzimy poważnie, by użytkownicy korzystający z Twojej oferty chcieli do niej wracać i zwiększać Twoją sprzedaż. Prowadzimy także testy A/B wspierając wybór odpowiednich rozwiązań dla twojego e-commerce. Pracujemy głównie na platformie MAGENTO i Shopify, które pozwalają na stawianie prostego jak i rozbudowanego sklepu internetowego w zależności od Twoich potrzeb.

Strony produktowe i korporacyjne

Mamy duże doświadczenie w tworzeniu dedykowanych stron internetowych. Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom urzeczywistniamy najbardziej wymagające wizje naszych klientów.

Nasze cele są jasno określone:

Strony www opracowujemy na potrzeby konkretnego Klienta wpierając się wieloletnim doświadczeniem oraz znajomością najnowszych trendów
Optymalizujemy serwisy pod kątem wyszukiwarek internetowych i projektujemy je tak, aby poprawnie wyświetlały się na urządzeniach mobilnych.

Zakres działań

Pomagamy w opracowywaniu koncepcji i projektu
Doradzamy przy wyborze platformy
Projektujemy grafiki
Wdrażamy wtyczki i optymalizujemy je według potrzeb klientów
Redagujemy treści pod pozycjonowanie SEO
Dostosowujemy strony do urządzeń mobilnych (responsywność).

Dedykowane aplikacje web

Dedykowana aplikacja to produkt maksymalnie dostosowany do potrzeb klienta. Taki system informatyczny posiada wszystkie niezbędne funkcje i może być rozbudowywany.

Zakres działań

Opracowujemy projekty na podstawie koncepcji klienta
Budujemy system przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań
Aplikacje przechodzą fazę testów.

W etapie końcowym nie tylko dostarczamy klientom gotowy produkt, ale też uczymy, jak z niego korzystać!

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy!